ידית הסתערות לm16

בלוג

אם תתייחסו בכבוד אל הנשק האישי שלכם, הוא גם יחזיר לכם כבוד! אם אתם רוצים להצליח להוציא ולהפיק את המיטב מהנשק, אתם חייבים להשקיע בו. מה זה בעצם אומר?  לשפצר! כלומר לשפר את הצורה שלו! ידית הסתערות לm16 זה סמל לשיפצור המשמעותי ביותר לנשק!

כל מי שמחזיק בנשק יודע שאם משקיעים בו הוא מצליח להפיק הרבה יותר. איך משקיעים בנשק? ההשקעה הטובה ביותר היא בשיפור ובהתאמה המיטבית שלי על פי דרישותיו של המשתמש. אז נכון שצריך לדעת גם מתי לעצור, כי אם נעמיס על הנשק שלנו את כל השיפורים ואת כל האביזרים הקיימים הוא יהפוך להיות כלי כבד כאשר בשלושת רבעי מהאביזרים כלל לא נעשה שימוש. אך אין ספק כי ידית הסתערות 4 אצבעות יוסיף לנו הרבה מאוד וישדרג את הנשק למשהו הרבה יותר נוח ונעים.

ידית הסתערות לנשקמשקיעים בנשק – ונהנים מתוצאות

החלקים העיקריים בנשקים אותם אפשר לשדרג ולשפצר אלו הם כאמור ידיות האחיזה שלהם, הקת, ידיות ההסתערות, הכוונות והמחסניות, אך זה רק ההתחלה. אפשר לשכלל את הנשק בעוד שלל אביזרים אותם אפשר להוסיף ולשדרג בהם את הנשק על פי אופי השימוש. זה אומר למשל – דורגלים, פנסים, אופטיקה, ציון לייזר, רצועה, משתיק קול והיד עוד נטויה.

ידית הסתערות – התוספת הכי משמעותית

בדרך כלל לא משנה מה יקרה, את ידית האחיזה אנחנו לא עוזבים כמעט. ההתקן  הזה הוא זה שנמצא הכי הרבה במגע היד בעת השימוש בנשק ובזמן ירי. מסיבה זו קיימת חשיבות עליונה שהיא תהיה ארגונומית ונוחה במיוחד. היא חייבת להיות מותאמת למבנה של כף היד ומלבד זאת, חשוב גם שהיא תהיה איכותית ועמידה. רק אם היא תהיה כזו יהיה לכם במה לאחוז כאשר אתם תהיו תחת אש.

אנחנו  מציעים את כל מה שאתם צריכים עבור הנשק האישי שלכם. אצלנו תוכלו למצוא את הציוד המושלם שישדרג את הנשק ויעשה ממנו משהו אחר, הרבה יותר נוח, הרבה יותר פרקטי וגם הרבה יותר מושלם. בין השאר תוכלו למצוא ידית הסתערות למטול, כמו גם – ידית הסתערות למיקרו תבור ועוד.

ציוד לחיילים ראש העין
נעלי הליכה אורטופדיות לגברים

פוסטים קשורים

בלוג

ציוד לחיילים בזול

זקוקים לציוד לקראת הגיוס? מחפשים ציוד לחיילים בזול אך שיהיה ציוד איכותי? אנחנו כאן בספרטה טקטיקל מציעים לכם את כל…
בלוג

נעלי הרים לנשים במבצע

נעל נוחה לצעידה מוצלחת! בשביל לטפס ולצעוד את המסלולים המסומנים – חשוב ללבוש נעליים נוחות ומתאימות. כיצד לרכוש נעלי הרים…
Call Now Button preloader