נעלי לחימה ליחידות משטרה

בלוג

נעלי לחימה טקטיות באיכות גבוהה עם נוחות מקסימאלית עבור כוחות הביטחון.

הצורך להתמודד עם זירות מיוחדות ומאתגרות במהלך מילוי תפקידו, מחייבת את השוטר להיעזר במיטב ציוד טקטי  ופריטי לבוש שיסייעו לו להימנע מסכנות ומפגיעה פיזית ולפעול בשיא היכולת האפשרית לאורך זמן. אחד מהפריטים החשובים ביותר עבור השוטר הן נעליים טקטיות. נעליים איכותיות ועמידות בעלות נוחות אופטימלית יכולות לתרום לתפקוד טוב יותר של כוחות הביטחון בכל שטח שאליו הם נקלעים.

נעלי לחימה איכותיות

שוטרים המעוניינים לרכוש נעליים מעולות שישרתו אותם בזמן העבודה, יכולים לבחור מבין כמה סוגים, כאשר המחירים יכולים לנוע בין 450 שקלים ועד ל 700 שקלים לערך. נעליים איכותיות בעלות אישור ממדור הציוד של משטרת ישראל, צריכות להיות מתואמות למספר אפשרויות של הגנה מלאה על הרגל ונוחות מרבית גם לאחר שעות ארוכות של שימוש. החברות אשר מייצרות נעלי שוטרים באיכות גבוהה, מקפידות על פרטים רבים בנעליים שלהן, ומודעות ליתרונות שבבחירה נכונה ומדויקת של הנעל עבור השוטר.

דגמי ORIGINAL S.W.A.T

הבחירה הטובה ביותר עבור כוחות הביטחון הם נעלי ORIGINAL S.W.A.T כאשר תחת המותג קיימים מספר דגמים בעלי תכונות משותפות עיקריות:

 • סוליות עמידות בפני החלקה, גם במשטחים חלקים במיוחד כמו מים או שמן. הסוליה מאפשרת יציבות ומסייעת לשוטר באחיזה איתנה בקרקע ובעת טיפוס על סולם.
 • רוכסני צד מסוג YKK המאפשרים חליצה ונעילה מהירות.
 • ריפודים מיוחדים ומותאמים אישית באזורי הבוהן והעקב – כאשר המטרה היא לאפשר תחושת נוחות מידית עבור השוטר כבר בעת הנעילה הראשונה, כאילו הנעליים כבר היו בשימוש פעמים רבות.
 • ריפוד פנימי המונע לחות ונותן הגנה אנטי-בקטריאלית מסוג AEGIS – החשובה ביותר לשוטרים שמבצעים את תפקידם לאורך שעות ארוכות ובכל עונות השנה כשהם נועלים נעליים סגורות.
 • סגסוגת עמידה כשהחלקים העשויים מתכת הם עמידים בפני חלודה – אידיאלי לסביבת עבודה בעלת לחות גבוהה.
 • כל הנעליים מיוצרות מחומרי גלם קלים בגזרות נוחות ובכמה גבהים המאפשרים התאמה מושלמת עבור השוטר ומעוצבות במראה המאפשר הנאה מהן גם לאחר שעות העבודה.

דגמי CHASE

נעלי S.W.A.T מדגמי CHASE  מגיעות בדגמי מגפיים גבוהים של 6" או 9", כאשר דגם 1320 עמיד אפילו בפני מחלות הנישאות בדם, להגנה אולטימטיבית על בריאותו של השוטר, בזירות קשות במיוחד.

תכונות מיוחדות של נעליים מסדרת CHASE של ORIGINAL S.W.A.T:

 1. הגנה מפני סכנה חשמלית .F2413-11-1ASTM F2412
 2. סוליה פנימית בעלת ריפודTexon  התומכת בכף הרגל, ומאפשרת יציבות גם בזמן תנועות סיבוביות.
 3. בדגמים השחורים – צווארון PU לאוורור הרגל.

 דגמים נוספים של נעלי לחימה

 • דגם FORCE 8" SIDE-ZIP – אחת התכונות הייחודיות שלו היא חלק עליון עשוי עור בשילוב ניילון, בצפיפות של 1000 דנייר המונע חדירת נוזלים אל הרגל.
 • דגם A.W.K 9" SIDE-ZIP – מגף גבוה מאוד וקל משקל באופן מיוחד, בעל ווים לקשירה מהירה של החלק העליון.

מגוון הדגמים המעולים של ORIGINAL S.W.A.T מאפשר לכל שוטר למצוא את המגף שיתאים לו באופן מושלם ויאפשר לו לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר, מבלי לעייף את הרגל ותוך הנאה מנוחות, איכות גבוהה של נעל שתשמש לאורך תקופה ארוכה במהלך התפקיד.

ציוד לחייל
נעלי הרים

פוסטים קשורים

בלוג

נעלי הרים לנשים במבצע

נעל נוחה לצעידה מוצלחת! בשביל לטפס ולצעוד את המסלולים המסומנים – חשוב ללבוש נעליים נוחות ומתאימות. כיצד לרכוש נעלי הרים…
בלוג

נעליים אטומות למים

נעלי הרים אטומות למים – זה מה שאנחנו צריכים לטיול מוצלח מתכננים טיול עוצמתי ומלא ריגושים? רוצים לטפס בהרי הארץ,…
Call Now Button preloader