ציוד טקטי וציוד מבצעי

בלוג

ציוד טקטי איכותי ומתקדם לשוטרים, לוחמים ומאבטחים. ציוד מבצעי חדיש, ציוד מגן, הלבשה ונעלה טקטית עבור כוחות הביטחון וחיילים.

האפקטיביות באכיפת החוק על ידי כוחות הביטחון תלויה בהרבה באיכות ובהתאמה של ציוד טקטי וציוד מבצעי. במציאות של היום, כאשר אנו נמצאים תחת איום יומיומי, הגנה אולטימטיבית משולבת בד בבד עם האיכות והנוחות של הציוד בו משתמשים הלוחמים, השוטרים ואנשי הביטחון במטרה להיות ערוכים ומוכנים לכל דבר בכל זמן נתון.

ציוד טקטי לשוטרים ומאבטחים

ציוד טקטי לשוטרים ומאבטחים הוא אלמנט בעל חשיבות עליונה להצלחה באכיפת חוק או פעילות מבצעית. הציוד אשר הם משתמשים בו מתבסס על שיקולים מקצועיים וחייב להיות איכותי, נוח, יעיל ועמיד בתנאי שטח.

המוסג ציוד מבצעי מתייחס למגוון פריטים שונים הכוללים ציוד אישי וציוד מגן, ליבוש ותרמילים טקטיים.

    • ציוד מגן – פרטי ליבוד המשמשים לרוב שוטרים ולוחמים קרביים המגנים על גופם. לדוגמה: קסדה, בירכיות, אפוד מגן, חגורת הצלה ועוד.
    • תיקים טקטיים – תרמילי גב, חגורות נשיאה ופאוצ'ים בעלי כיסים נוחים לאחסון ציוד טקטי ושליפתו המהירה בעת הצורך
    • ציוד אישי – ציוד נלווה של הלוחם: מימיות, תאורה, אוהל, ערכת הישרדות, ערכת עזרה ראשונה, אזיקים, לדרמן ועוד.
    • ציוד לחימה – אביזרים לנשק כגון מחסניות, ידיות הסתערות וידיעות אחיזה, קתות ופנסים לנשק.
    • ביגוד טקטי – פריטי לבוש שונים המאפשרים ללוחם להיות תחת הסוואה בתנאי שטח שונים כמו מכנסיים טקטיות, מעילים וגם נעלים טקטיות בעלות עמידות גבוהה במים ובשטחים קשים.

ציוד מבצעי ללוחמים

תחום הציוד הטקטי מתפתח כל הזמן ומוצרים חדשים של יצרנים מקומיים וגם ממותגים בעלי שם עולמי, העשויים בטכנולוגיות חדישות ובאיכות גבוהה מצטרפים לשוק מדי חודש. פיתוח מוצרים חדשים של ציוד מבצעי וציוד טקטי מתמקד בשנים האחרונות בנושא החוזק, משקל ועמידות בתנאי השטח.

ציוד טקטי וציוד מבצעי ללוחמים וכוחות הביטחון עובר תהפוכות ושינויים מתמידים. באמצעות פיתוחים מודרניים ושימוש הנדסי ואלקטרוני מוצאים בכל עת פתרונות חדשניים לשדרוג הציוד. ככול שגוברים איומי הטרור, בין אם מדובר באיומים פנימיים או טרור חיצוני, כך גדל פיתוח אמצעי ההגנה והציוד הטקטי שיהיה יעיל בתנאי שטח, עמיד בפני פגעי מזג האוויר, קל משקל ונוח לשימוש מיידי.

נעלי מסע
ציוד לחייל

פוסטים קשורים

בלוג

ידית הסתערות לm16

אם תתייחסו בכבוד אל הנשק האישי שלכם, הוא גם יחזיר לכם כבוד! אם אתם רוצים להצליח להוציא ולהפיק את המיטב…
בלוג

נעלי טיולים

נעלי טיולים – הפריט החשוב ביותר להצלחת הטיול כולנו יודעים כי הנעליים הנוחות זהו האביזר החשוב ביותר בכל טיול. כאשר…
Call Now Button preloader