ציוד לחייל

בלוג

ציוד לחיילים ולוחמים באיכות גבוהה ומתקדמת. ציוד טקטי מגן לחיילים, ציוד ללוחמה, תרמילים ואביזרים לנשק.

במהלך כל השירות הצבאי שלהם, הלוחמים בצה"ל נדרשים להפגין התאמה לתנאי שדה קשים. בכדי שהחייל יוכל לבצע את תפקידו כראוי, צה"ל מספק היום ציוד לחיילים באופן חדשני, מתוחכם וייעודי. על אף העובדה שהלוחם נכנס לתפקידו כשהוא מצויד כמו שצריך, כדאי שכל חייל יידע שגם את הציוד הצה"לי ניתן וכדאי לשדרג.

איזה ציוד המתאים ללוחמים כדאי לרכוש?

ניתן לחלק את הציוד המומלץ לרכישה לשני תחומים: האישי והטקטי, הכולל ציוד אבטחה. הרעיון העומד מאחורי רכישת ציוד אישי, הוא להקל על הלוחם עד כמה שניתן במהלך תקופת הטירונות וההכשרה, בזמן תרגול בשטח, וכמובן לאחר מכן כאשר יתחיל למלא את תפקידו. בתחום ציוד אבטחה, מדובר באביזרים שהחייל יוכל להיעזר בהם, בנוסף לציוד ולנשק שסופק לו, על מנת לבצע את תפקידו כלוחם בצורה טובה יותר בזמן אמת, אם זה בזכות שיפור הנוחות האישית או מקסום היכולות של הציוד הצה"לי שקיבל ובעזרת תוספות מיוחדות.

ציוד אישי שניתן לרכוש לחייל

מכיוון שכל חייל הוא קודם כל אדם, מומלץ שאת הרכוש האישי שהוא נושא עמו אל הבסיס והביתה יארוז בתוך תרמיל איכותי וגדול. תרמילי "חגור" מכילים בין 60-90 ליטר נפח, תפורים מבד חזק ועמיד, בעלי תאים רבים והחשוב ביותר שהם מצוידים במוטות אלומיניום וריפוד מיוחד המיועד לנשיאה בטוחה ולהגנה על גבו של החייל, הנושא משקל רב.

למען הנוחות האישית בשטח עצמו, מומלץ לחייל לרכוש את אולר ה"לדרמן" שהפך לשם דבר בישראל כבר שנים רבות ומגיע בדגמים שונים. כל לוחם שיש לו אולר מסוג זה יוכל להעיד עד כמה הוא מקל את חייו. כשצריך לפתוח קופסת שימורים אם רעבים בשטח, כדי לשפצר ציוד ולחתוך חבלים בזמן לחימה ולפעמים פשוט כי רוצים לפתוח בקבוק לשתייה. על מנת לשדרג משמעותית את השהות בשטח, ניתן אפילו לרכוש ערכת הישרדות שלמה, שתכלול כמה אביזרים כמו סכין, פנס, שעון, מארז חסין מים ותרסיס פלפל.

ציוד טקטי המסייע ללחימה

בתחום הציוד הטקטי ניתן למצוא אבזור רב לנוחות החייל בזמן מילוי תפקידו, שיסייע לו להילחם לאורך זמן ולשמור על גופו. אחד האביזרים החשובים ביותר, המומלצים מאוד לרכישה עבור כל חייל, הוא פנס. ניתן לקנות פנסים איכותיים להתמצאות קלה יותר בתנאי חשיכה, או פנס ראש של NIGHT STICK שמשאיר ידיים פנויות לעבודה ומותאם במיוחד למסעות ולהתנהלות של החייל בזמן הלחימה עצמו. מומלץ לחשוב כיצד להגן על כל חלקי הגוף בזמן מאמץ, באמצעות אבזור ייעודי כדוגמת ברכיות איכותיות, שישמרו על ברכיו של הלוחם מפני פגיעה. גם עבור הנשק עצמו אפשר לקנות אבזור ייחודי ולהשתמש באחת מבין ידיות הסתערות המותאמות לרובה ה M16 הצה"לי ומיועדות לקלעים לשיפור האחיזה בנשק.

רכישת ציוד צבאי נוסף בחנות

הצבא דואג לכל החיילים שלו ומספק להם את כל הנדרש להם. על אף שהלוחם מקבל מצה"ל ציוד מגוון המותאם לתפקידו, תמיד כדאי לבדוק כיצד ניתן להפיק את המקסימום מהשירות הצבאי. באמצעות רכישה של ציוד נוסף, החייל יוכל לשדרג את החוויה היום-יומית שלו ולהקל על חייו ובכך יאפשר לעצמו לבצע את משימותיו כשהוא מרגיש הכי טוב שאפשר.

ציוד טקטי וציוד מבצעי
נעלי לחימה ליחידות משטרה

פוסטים קשורים

בלוג

ציוד טקטי וציוד מבצעי

ציוד טקטי איכותי ומתקדם לשוטרים, לוחמים ומאבטחים. ציוד מבצעי חדיש, ציוד מגן, הלבשה ונעלה טקטית עבור כוחות הביטחון וחיילים. האפקטיביות…
בלוג

ציוד לחיילים בזול

זקוקים לציוד לקראת הגיוס? מחפשים ציוד לחיילים בזול אך שיהיה ציוד איכותי? אנחנו כאן בספרטה טקטיקל מציעים לכם את כל…
Call Now Button preloader