חיילים באימון

שפצורים לנשק ולציוד שישדרגו אותם בעבור כל חייל

אם אתם חולי שטח ואקשן, אתם בטח מחכים תמיד עד לשיווק הגאדג'ט והשפצור הבא. לא פעם, חיילים ולוחמים בשטח משפרים רבות את הביצועים שלהם בזכות אמצעים שונים המשפצרים את הנשק, את הגוף ואת המיגון. בואו נדבר קצת על להסתער מבלי לחוות כאבים בגוף.

אם אתם נוטים לבצע פזצטא באימונים ובשטח, אתם בוודאי מכירים כבר את התחושה של ברכיים כואבות. אין ספק שמדובר במכה אמיתית (תרתי משמע), וכדאי לעשות את כל מה שאפשר בכדי להימנע ממכות לברכיים. זכרו, אתם אולי צעירים ובריאים היום, חמסה טפו טפו, אבל לאורך זמן? אתם עלולים להרגיש בכאבים ולחוות נזקים בגופכם אם לא תמגנו את עצמכם כמו שצריך. בשל זאת, הטיפ הראשון שלנו אליכם, הוא להיכנס לחנות המוכרת ידית הסתערות לנשק, לדרמן, ברכיות נינג'ה, נרתיק לאקדח ועוד. הדבר הראשון אותו מומלץ לרכוש, הוא ברכיות נינג'ה לשיפור הביצועים ולשמירה על הברכיים שלכם. אל תיקחו סיכונים מיותרים.

ידית לנשק – שיפור הסתערות ניכר

אין ספק, ככל שיהיה לכם יותר נוח בשטח, ככה הביצועים שלכם ישתפרו (למרות שיש כאלו שיגידו כי אי-נוחות מגבירה שיפורים ושומרת על ערנות, אבל נניח את זה בצד כרגע), ואתם מוזמנים לצייד את הנשק האישי שלכם בידיות ייעודיות. ידית הסתערות לנשק מגיעה בצורות שונות ובהתאמה לנשקים מגוונים, וניתן להתאים באופן אישי ידית הסתערות לנשק ש"תשב לכם בול ביד".

לדרמן הוא כלי שחייב להימצא בכל כיס וכיס. מדובר בכלי המאפשר לכם להשתלט על תרחישים רבים ומגוונים, למרות שרוב האנשים משתמשים בלדרמן בכדי לפתוח קופסאות שימורים בשטח (לא פחות חשוב). תוכלו להבריג, לנסר, להשתמש בו כפטיש, לגזור ועוד רבות. באופן כללי, ידית הסתערות לנשק, לדרמן, ברכיות נינג'ה, נרתיק לאקדח ושפצורים אחרים, עשויים להקל רבות על היום שלכם, וכך גם תסיימו אותו פחות עייפים, פחות חבולים ויותר ערניים.

נרתיק מאובטח לאקדח – חשוב ביותר במדינתנו

לצערנו, אנחנו חיים במציאות לא פשוטה, בה לאנשים נגנב הנשק בעודם מתהלכים אפילו באמצע היום ברחוב. נרתיק לאקדח חייב להיות תקין ואסור שכפתור הנעילה יהיה רופף או ישן ובלוי. במקרים בהם אתם מתהלכים עם נרתיק לאקדח שצבר בלאי, אתם מסתכנים בחטיפת נשקכם האישי.

מעבר לאבטחת האקדח על ידי נרתיק אקדח אישי, אתם מעלים את הסיכוי לשליפה מהירה יותר. נרתיק אקדח חדש בדרך כלל יעבוד לטובתכם בשעת חירום. על האקדח להישלף כמובן במהירות ובאופן חד, כך שלא מומלץ להתהלך עם נרתיק לאקדח שהכפתור שלו נוטה להיתקע במצב נעילה.

שפצרו את נשקכם ואת עצמכם, שפרו את הביצועים שלכם ושמרו על חייכם!

כל מה שרציתם לדעת על אוהלים גדולים למכירה
מתי מקבלים צו ראשון ואיך מתנהל יום הגיוס?

פוסטים קשורים

בלוג

נעלי הרים מומלצות

רוצה לצאת לטיול רציני? לך על זה! נעל טובה היא הכנה מושלמת לטיולים מאתגרים, הליכות ארוכות, טיפוס בתנאים קשים ועוד……

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט
Call Now Button
preloader