ספקים

ספקים
Original SWAT

כאשר הקמנו את החברה שלנו בחזרה בשנת 1999, יצאנו במטרה לעשות נעליים טובות יותר לאכיפת החוק, הצבא ואחרים שעובדים על הרגליים למחייתם. אנו מתמקדים לחלוטין בהנעלה טקטית עבור אנשים שתלויים על המגפיים, והם שגרת היומיום שלהם. רוב האנשים לא יכולים לעשות את העבודה שלך. אנחנו מבינים שהלקוחות שלנו לא עובדים במשרד.
כאשר התפקיד שלך הוא מקום מסוכן והדרישה להיות על הרגליים במשך 10-12 או אפילו 14 שעות במשמרת, סוג של עבודה בקבוצת האליטה.
ההנעלה הטקטית שלנו כאן כדי לעזור לך לבצע את העבודה, תוך מתן נוחות כל היום בשביל התמיכה שאתה צריך. החברה שלנו הפכה ידועה בשילוב האגדי שלנו של ביצועים ונוחות.

Instagram
YouTube
ספקים
LALO

SHADOW LALO, הנעלה הטקטית האולטימטיבית של הכוחות המיוחדים שלנו, כולל פטנט ייחודי הכולל מערכת ניקוז, התייבשות הנעל במהירות וחומרי המשקל הקלילים ביותר בשוק.

 

הקו האתלטי הטכנולוגי של LALO הוא תוצאה ישירה של תדריכים שקיבלנו מכוחות המבצעים המיוחדים שלנו. הצורך היה לבנות נעליים קלילות, שאפשר לארוז אותן, נעל שאפשר לסמוך עליה, בין אם אימונים או בתפקיד מעבר לים. בעיצובים האתלטיים טקטיים שלנו שמנו דגש על הפחתת רעש, תמיכה וביצועים; ציוד שיחצה את קו הסיום פעם אחר פעם.

אם הנתיב שלך מוביל אותך לקריירה בצבא, מתחרים במרוץ ,הרפתקאות, אימונים, להתמודד עם אימון אתלטי עירוני, או לרוץ 5K, יש לנו את הנעל בשבילך.

איזה נתיב תבחר?

Instagram
YouTube
ספקים
PENTAGON

הסיפור שלנו
השם הפנטגון (pentagōnos) הוא שם עצם ממקור יווני עתיק כלומר “חמש זוויתי”
הלוגו שלנו 5 זוויות מסמלים את מספר 5 שהוא מאזן המספרים, האדם (ראש וארבעה גפיים),
זה מסמל את חמשת החושים. (שמיעה, ראייה, מישוש, ריח, טעם)
חברת פנטגון פעילה בתחום הלבוש והאביזרים הצבאיים מאז 1991, החברה החלה בגרמניה כחנות קמעונאית קטנה המוכרת סחורות עודפות צבאיות חדשות ומשומשות.
בשנת 1993 העסק עבר והרחיב עם פתיחתו של מחסן הסיטונאי החדש בצפון יוון.

Instagram
YouTube
ספקים
Spiewak

מסורת של חדשנות
יליד פולין, הגיע לניו יורק ב -1903. לקוחותיו הראשונים היו עובדי הרציף על שפת הים הרועמת של ניו יורק. הוא התחיל את החברה שלו במטרה להביא את משפחתו לאמריקה, וכשהם הגיעו, בסופו של דבר כל שש הבנים שלו הצטרף למשרד. אחת-עשרה שנים לאחר המלאות מאה שנה לספייבק, היא נותרה עסק משפחתי פרטי, בהנהלתו של נינו של אייזיק רועי ספיבק.
חברת Spiewak החלה את דרכה בלופט של חדר אחד בוויליאמסבורג, אך היא גדלה עם התרחבותה של אמריקה. מלחמת העולם הראשונה סימנה את תחילת עסקיה של החברה כקבלן צבאי, בהפקת מעילי צמר, מעילים ומכנסיים ימיים לצבא. Spiewak הציג את מעילי המשטרה הראשונים שלו בשנת 1923, וסיפק למדינת ניו יורק עבור השוטרים הרכובים. כאשר מלחמת העולם השנייה הגיע, Spiewak תמך בחיילים על ידי אספקת יותר ממיליון יחידות של חליפות טיסה, מעילים למפציץ, peacoats וציוד מיוחד אחרים.

Instagram
YouTube
ספקים
CONDOR outdoor

קונדור עלית
הקונדור הוא הציפור הקרקעית המעופפת הגדולה ביותר בחצי הכדור המערבי ואחת מחיות-העץ היעילות ביותר עלי אדמות. מסוגל להכות את כנפיו הענקיות רק כמה פעמים כדי להגיע לגובה מתון, קונדור מסוגל להמריא קילומטרים מעל שטח 160 קילומטר טיפוסי למצוא מזון לאכול.
CONDOR OUTDOOR. עובדת כל יום כדי להפוך את הלוחמים שלנו ליעילים ביותר ,הם יכולים להיות בכל משימה שהם לוקחים על עצמם.
CONDOR OUTDOOR התחילה את עבודתה כיצרנית מוצרי קמפינג. ימים קודמים של החברה היו ממוקדים יותר על האנשים שרצו להגיע אל הטבע ולחוות את הפלא של בחוץ. ככל שהורחב קו המוצרים שלנו, הביקוש לציוד טקטי הפך נפוץ יותר וככל שהתחילה המלחמה בטרור לא יכולנו לעמוד בקצב הביקוש למוצרים שלנו.
האיכות שלנו והמחיר של 3-day Assault Pack משך כל כך הרבה תשומת לב שזה הפך את הלב של קו המוצרים הטקטי שלנו. מכאן הרחבנו מאפודת קמפינג לכדי אפודים טקטים, והרחבת היצע המוצרים ואכיפת החוק, וציידים עם איכות ובמחיר טוב.

Instagram
YouTube
ספקים
 AKU TACTICAL

AKU, חברה איטלקית, שנוסדה על ידי גליאנו בורדין, אשר גדל מסדנה קטנה לתעשייה, בעל יותר מ -30 שנות ניסיון בעיצוב וייצור של נעלי טרקים באיכות גבוהה הנעלה בחוץ.
אוסף AKU נע בין נעלי הרים וטרקים להנעלה קלילה וספורטיבית ,מאחורי כל דגם טמונה אהבה אמיתית לייצור, שנבנו על המסורת היוקרתית עתיקה של הביצוע האיטלקי.
מחקר על טכנולוגיות חדשות, יחד עם העיצוב והייצור של AKU, מתקיים במפעל הייצור במונטבלונה, איטליה במחוז טרוויזו המפורסם.
מתקן הייצור השני הוא קלוז ‘נאפוקה, ברומניה, שם מיוצרים מודלים של AKU. השקעות מתמשכת במחקר חומרים, עיצובים טכנולוגיים, אומנות הייצור הפכו את AKU למנהיג הבלתי מעורער בנוחות, מתאים לכל היישומים של הנעלה בחוץ.

Instagram
YouTube
ספקים
HAIX

כאשר מנכ”ל HAIX Ewald Haimerl השתלט על ביצוע העסקים בחברה בשנת 1992, היה לו חזון. המומחה לנעליים מן העיר בוואריה של מינבורג רצה לראות את המותג HAIX ולהתחרות בשוק העולמי. היום, חזון זה בא לחיים. HAIX נחשב מותג עליון של נעליים פונקציונליות עבור לוחמי כיבוי, משטרה, וכוחות משימה ברחבי העולם. עם פטנטים רבים והתפתחויות מוצר חדש, השחקן העולמי מבוואריה מוכן לקבוע סטנדרטים חדשים לגבי פונקציונליות וחדשנות.
חברה זו נוסדה בשנת 1948 במינבורג, בוואריה. מחקר המבוסס על תרגול והיצירתיות של מוצרים חדשים הם סימנים מסחריים של HAIX. HAIX הגדירה מחדש נעליים לשימוש מקצועי עם ידע טכני מצוין בתהליך ייצור הייטק משוכלל.
האסטרטגיה הארגונית ב HAIX פותחה במטה בוואריה. חלק ניכר מהייצור נמצא שם וכן במטה החברה. ובמיוחד היא מחלקת את מחלקת המחקר והפיתוח, את הסדנה היצירתית לפיתוח נעליים עם מחקר מתקדם ומעבדות בדיקה.
בשלב מוקדם, הניח את היסודות לאחד המתקנים המודרניים ביותר בעולם לייצור נעליים בקרואטיה, אחת המדינות החברות באיחוד האירופי. במקום זה, שבו השמות הגדולים בענף הספורט היו פעם מייצרים, למעלה מ -1,000 עובדים כבר HAIX עושה נעליים באיכות גבוהה מאז 2009. הסניף האמריקאי של HAIX ב לקסינגטון, קנטקי, בשוק האמריקאי מאז 2003.
HAIX מעסיקה יותר מ -1,300 אנשים ברחבי העולם ומיוצרים יותר מ -1.2 מיליון זוגות נעליים בשנת 2017. באירופה, באמריקה או באסיה – או בכל מקום אחר – באיכות גבוהה HAIX הפכו למוצר הכרחי

ספקים
Vertx

הסיפור של Vertx התחיל כשסוכנות פדרלית מובילה ביקשה ישירות מכנסיים טקטיים בעלי פרופיל נמוך יותר פונקציונלי, נוח ורב-תכליתי. חברת האחים פכיימר, שניצלה מעל 175 שנות ניסיון, עבדה זה לצד זה עם המפעילים לפיתוח המכנס הטקטי הראשון של הענף ששילב פונקציונליות מעולה עם פרופיל חזותי נמוך.

לאחר קבלת פנים מדהימה של התעשייה, Vertx המשיך להשתמש במעצבים ברמה עולמית לפיתוח הלבשה בפרופיל נמוך, בגדים טקטיים ותיקי נשיאה חבילים וחבילות. כיום, Vertx מהימנה על ידי המפעילים המובילים במדינה ואנשי המקצוע המוכנים לעיצוב החדשני, הפונקציונליות, ההתאמה והגיוון שלנו.

Instagram
YouTube
ספקים
JETBEAM

מאז הקמתה בשנת 2004, JETBeam תמיד התמקדו בפנסים עם ביצועים גבוהים. בזכות ביצועים מצוינים וביצוע מעולה, בנינו מוניטין טוב המוצרים שלנו כבר בשימוש נרחב בתחומים מרובים, כולל שימוש צבאי, אכיפת החוק, תאורה תעשייתית, תעופה, ימית וכו ‘במקומות כמו ארה”ב, קנדה, אירופה ויפן, JETBeam נחשב כאחד המותגים המובילים ומפתחי טכנולוגיית הפנס.
יש עדיין דרך ארוכה ללכת עבור שניהם JETBeam ו NITEYE, אבל JETBeam אלקטרונית טכנולוגיה בע”מ תמשיך לשאוף לעיצוב והביצוע המושלם, כדי לספק ללקוחות מוצרים טובים יותר ושירות.

Instagram
YouTube
ספקים
Altama

במשך כמעט 50 שנה, ALTAMA נשאה בגאווה את הצבא האמריקאי בכל סביבה מאתגרת שהסכסוך העולמי השליך על דרכה. אין שום כוונה לעצור עכשיו.

Instagram
YouTube
Call Now Button preloader